Terug naar het overzicht

 

Interview Liesbeth Ellinger in Vruchtbare Aarde

 

"Ik blijf me verwonderen over de snelheid van genezen"

 
Op driejarige leeftijd stond haar besluit vast. Ze zoudierenarts worden. Het doodgaan van een poes had een onuitwisbare indruk achtergelaten. Als ze groot was zou ze haar steentje bijdragen en dieren beter helpen maken. Een kijkje in de dierenartspraktijk vanLiesbeth Ellinger in Apeldoorn.
 
‘Hoe mooi zou het zijn als we de hele wereld een homeopathisch middel zouden kunnen geven – soms heb ik echt die droom.’
 

 
Klik op het artikel om naar de website van Centaurea te gaan en het interview te lezen.

Wie zijn wij

De NVKH is een vereniging van professionele homeopaten. De bij de NVKH aangesloten homeopaten hebben een beroepsopleiding klassieke homeopathie gevolgd van 5 tot 6 jaar en stellen hoge kwaliteitseisen aan zichzelf. 

Contact NVKH

Crown Business Center
Tolnasingel 1 - C21
2411 PV Bodegraven

T: (0172) 49 95 95 
E: info@nvkh.nl