Terug naar het overzicht

Nieuwe homeopathie documentaire: Magic Pills

 

'Ons huidige medische systeem faalt. Het focust liever op winst en ziekte, dan op mensen en gezondheid. Het biedt maar weinig oplossingen voor chronische ziekten, en veel behandelingen hebben bijwerkingen die erger zijn dan de ziekte die ze zouden moeten bestrijden.

Homeopathie kan een goedkope en effectieve oplossing zijn.'

Filmmaker Ananda More besloot na een positieve ervaring met homeopathie een documentaire te ontwikkelen over het huidige medische systeem en de voordelen die Homeopathie te bieden heeft. Ze is de hele wereld overgereisd, op zoek naar de wijze waarop homeopathie wordt toegepast en de successen die hiermee worden geboekt.

De documentaire is inmiddels geselecteerd om te worden vertoond op filmfestivals over de hele wereld.

Bekijk hier de trailer

 

Wie zijn wij

De NVKH is een vereniging van professionele homeopaten. De bij de NVKH aangesloten homeopaten hebben een beroepsopleiding klassieke homeopathie gevolgd van 5 tot 6 jaar en stellen hoge kwaliteitseisen aan zichzelf. 

Contact NVKH

Crown Business Center
Tolnasingel 1 - C21
2411 PV Bodegraven

T: (0172) 49 95 95 
E: info@nvkh.nl